Részletek

FELADATOK

  • Tehergépjárművek hibakeresése és javítása
  • Biztonsági, kényelmi és audiorendszerek diagnosztizálása, programozása
  • Garanciális és garancián túli javítások elvégzése
  • Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú iskolai végzettség (autó-villamossági műszerész vagy autóelektronikai műszerész)
  • 3 év tapasztalat autóvillamossági munkakörben
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Bérezés: nettó 270 – 330 000 Ft
  • Tizenharmadik havi fizetés, cafetéria
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XI. kerület

MUNKAKEZDÉS: Azonnal

Küldje el nekünk önéletrajzát a “Jelentkezés” gombra kattintva!

Kérlek válaszd ki az önéletrajz fájlt:

A Felhasználási és adatvédelmi szabályzatot elfogadom

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.