Részletek

Uszodagépész munkatársat

keresünk szakirányú végzettséggel és  gyakorlattal , a belváros szívében található nemzetközi szállodánkba, azonnali belépéssel.

Főbb feladatok:

  •  A felmerülő hibák javítása és karbantartási  feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Vízvisszaforgó berendezés-kezelői (uszodagépész) végzettség
  •  3-5 éves éves gyakorlat
  • Udvarias, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Szállodai tapasztalat  előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett, heti 40 órás munkavégzés
  • Egy hónap munkaviszony után Cafeteria
  • Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig törvényen felüli +14%-al, azaz 100%-os megtérítéssel;
  • 20 nap -időarányosan járó-alapszabadság és ezen felül pótszabadságok;
  • Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás;
  • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében.

Pályázatokat magyar és/vagy angol nyelven, motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk: jobs.budapest@corinthia.com 2019. október 15-ig!

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Kérlek válaszd ki az önéletrajz fájlt:

A Felhasználási és adatvédelmi szabályzatot elfogadom

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.