Részletek

Vezető márkák forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk targoncás munkakörbe talpraesett, lelkes kollégákat egy műszakra hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Pozíció megnevezése: Magasemelő targoncás – raktáros

Főbb feladatok:
– Anyagmozgatás targoncával
– Komissiózás
– Áruk fogadása, átvétele, raktári kezelése, kiadása
– Leltározási feladatok ellátása

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:
– Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
– Magasemelésű targoncával szerzett tapasztalatű

Munkaidő:
1 műszakos munkarendhétfőtől péntekig, választható fix műszakban:
– délelőttös 6:00-14:30-ig napi 8 órában
– délutános: 12:30 – 21:00-ig napi 8 órában
(Fixen 1 műszakban történik a munkavégzés minden dolgozónál, így csak délelőttös, vagy csak délutános műszakok vannak)

Amit kínálunk:
– Fizetés: bruttó 327.000 Ft (nettó 220.000 Ft)
– Éves bónusz: bruttó 120.000 Ft
– Teljes bejelentés
– Utazási költségtérítés 15Ft/kb benzintámogatás és 86%-os bérlettámogatás

Munkavégzés helye: Üllő

Kérlek válaszd ki az önéletrajz fájlt:

A Felhasználási és adatvédelmi szabályzatot elfogadom

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.