Részletek

Folyamatosan növekvő, 100%-ban magyar tulajdonban álló, erősáramú villamosipari cég villanyszerelőket keres hosszú távú együttműködésre. Vidékiek jelentkezését is várjuk, akár csapatban is, mivel céges busszal minden hétvégére haza lehet járni és a telephelyen ingyenes szálláslehetőség megoldott.

Feladatok:
Budapesti telephelyen különböző villanyszerelési munkák önálló elvégzése. Áramutas, egyvonalas és sorkapcsos rajzok alapján, 04 Kv-35 Kv-ig elektromos kapcsoló berendezések szerelése, sínezése, huzalozása, illetve ezek beüzemelése és karbantartása.

Elvárások:
– Villanyszerelő végzettség
– Legalább 2 év releváns szakmai gyakorlat.

Előny:
– B kategóriás jogosítvány.
– Számítógépes alapismeret.

Amit Kínálunk:
– Rugalmasság.
– Szakmai fejlődés.
– Felújított, ingyenes szálláslehetőség.
– Munkába járás támogatása vidékről is.
– Minden hónapban egy szabad péntek!
– Egyéb juttatások (cafetéria, magánnyugdíjpénztár, stb.).
– Munkaruha.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Jelentkezés: fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal lehet a cv@szakmunkasallasok.hu e-mail címen, vagy a “JELENTKEZÉS” gombra kattintva. Érdeklődni a +36205152428-as telefonszámon lehetséges.

Kérlek válaszd ki az önéletrajz fájlt:

A Felhasználási és adatvédelmi szabályzatot elfogadom

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.