Részletek

Villanyszerelőket keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Stuttgart és környéke, Németország

Feladatok:

  • Épületvillamossági szerelések, csarnokszerelések
  • Ipari csarnokok, berendezések villamossági karbantartása
  • Épületek gyengeáramú villanyszerelési munkái
  • Kábelcsatornák szerelése, kábelhúzás, bekötések

Elvárások:

  • Villanyszerelő, villamossági végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
  • Saját autó a munkába járáshoz
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 14,5 € / óra + nettó 7,5 €/óra Auslöse + lehetőség Túlórára
  • 170 órával Lohnsteuer 1: Nettó 2950 €/hó
  • 170 órával Lohnsteuer 3: Nettó 3175 €/hó
  • Német bejelentés, biztosítás (Direkt céges, nem munkaerő kölcsönzés!)
  • Igényes, egyszemélyes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

gabor.krahling@szakmunkasallasok.hu

Tel: +36 20 411 3921

Kérlek válaszd ki az önéletrajz fájlt:

A Felhasználási és adatvédelmi szabályzatot elfogadom

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.